Гарантія та безпека

Гарантії та огляд Програми Assistance


Насолоджуйтеся спокоєм вдома і на відстані, з системами Land Rover Roadside Assistance та Warranties * - всі вони розроблені спеціально для власників Land Rover.

Гарантія від виробника

Ви отримуєте повну гарантію виробника та допомогу на дорозі для необмеженого пробігу / 3 роки після придбання Land Rover. Центри обслуговування, затверджені компанією Land Rover, замінять або відремонтують будь-яку частину безкоштовно.

Розширена гарантія

Для тривалого спокою після того, як закінчиться трирічна гарантія виробника, виведіть розширену гарантію Land Rover. Всі ремонтні роботи будуть виконуватися технічними фахівцями Land Rover, які використовують оригінальні запчастини Land Rover.

Гарантія на лакофарбове покриття та антикорозію

Ваш Land Rover призначений для екстремальних умов, але ми його захищаемо, щоб зберегти його найкраще. Авторизований ремонтник Land Rover відремонтує або замінить будь-яку корозію кузова, або пошкодження фарби, безкоштовно за гарантією.

Гарантія запчастин та аксесуарів

Гарантія охоплює кожну оригінальну частину або аксесуар, придбаний у Центрі обслуговування Land Rover, ухваленому Land Rover сервісному центрі або дистриб'ютором запчастин Land Rover, і він буде відремонтований або замінений безкоштовно.

ROADSIDE ASSISTANCE

Протягом всього 3-річного гарантійного строку виробника Ви зможете звертатися за допомогою 24 години на добу, 365 днів на рік, для будь-якої аварійної ситуації на моторному транспорті.