Plug-In Hybrid від Land Rover

PHEV - найбільший інноваційний силовий агрегат з усіх, які ми раніше створювали.

Як це працює

Як працює Plug-In Hybrid

PHEV поєднує наш бензиновий легковагий двигун Ingenium та електродвигун потужністю 105 кВт з батареєю потужністю 13 кВт, яка заряджається від зовнішнього джерела. У режимі EV батарея забезпечує запас ходу до 51 км з нульовими викидами CO2.

Про електричні транспортні засоби

MHEV

MHEV - це м'яка гібридна система, що накопичує та зберігає енергію, яка зазвичай втрачається під час сповільнення автомобіля і розумно перерозподіляє її, допомагаючи двигуну. Вона включає в себе вдосконалену систему stop/start, яка вимикає двигун у разі повної зупинки, та допомагає значно економити пальне.

HEV

Hybrid Electric Vehicle (HEV) оснащений стандартним електродвигуном та акумулятором, який заряджається за допомогою регенеративного гальмування, що підвищує його ефективність

PHEV

Поєднує в собі звичайний двигун з електродвигуном і акумулятором. Гібридний автомобіль Hybrid Electric Vehicle (PHEV) заряджається від зовнішнього джерела живлення і, використовуючи рекуперативне гальмування, бездоганно обирає і поєднує роботу двигунів, задля забезпечення оптимальної продуктивності та ефективності.

BEV

Автомобілі Battery Electric Vehicle (BEV) без двигуна внутрішнього згорання, живиться виключно електродвигуном з акумулятором і заряджається за допомогою точки підключення до мережі, забезпечуючи стабільне досконале керування електроавтомобілем. BEV досягає нульових викидів CO2, завдяки зарядці від зовнішнього джерела живлення та регенеративному гальмуванню.

Зарядження електромобіля

Про зарядження Phev

Домашній зарядний кабель дозволяє заряджати автомобіль упродовж ночі за допомогою підключення до звичайної розетки. Також, за потреби гнучкого або швидшого заряджання EV, доступні багатофункціональні кабелі.

Моделі та комплектації

Range Rover PHEV

3 807 240 грн

Довершений, вишуканий і розкішний; це - транспортний засіб, що втілює усі класичні риси Range Rover. Водночас ми представляємо найновіший Range Rover з показниками ефективності та ходовими характеристиками PHEV.

Range Rover Sport PHEV

3 807 240 грн

Range Rover Sport PHEV піднімає ходові характеристики, функціональні можливості та ефективність на новий рівень. Динамічний дизайн і гнучка, впевнена керованість доповнюються продуктивністю та зниженими викидами з нашим інноваційним двигуном.