Discovery

Революційний дизайн, неймовірна унівесальність і неперевершені можливості LAND ROVER.

Дизайн

Зовнішній дизайн новий рівень витонченості

Форма, функції та безпрецедентна витонченість поєднано разом заради того, щоб створити один із найбажаніших на сьогодні автомобілів Land Rover. Зовнішній дизайн автомобіля є революційним рімейком Discovery і вводить новий рівень деталізації, яку демонструють його доладно спроектовані скульптурні поверхні.

Продумані до дрібниць деталі преміум-класу

Аж надто привабливий інтер'єр є римейком класичних елементів дизайну Discovery з яскравим використанням сильних горизонтальних і вертикальних ліній, що з'єднуються через основний профіль фасаду. Використання матеріалів, таких як шкіра преміум-класу, автентична деревина та металеве оздоблення, в поєднанні з бездоганною майстерністю створюють атмосферу богемного сучасного життя.

Універсальність

Інтелектуальні сидіння

Сім повнорозмірних сидінь Discovery справді демонструють комфорт та універсальність. Опціональна система інтелектуального розкладання сидінь Remote Intelligent Seat Fold дозволяє налаштувати розміщення другого та третього ряду сидінь за допомогою перемикачів у багажному відділенні або на головному сенсорному екрані. Коли ви знаходитесь не у салоні автомобіля, ви можете дистанційно конфігурувати сидіння, за допомогою додатка Incontrol Remote для смартфонів. Пакет опцій Remote Intelligent Seat Fold Pack дозволяє робити це перебуваючи на відстані від автомобіля.

Технології

Лазерна індикація на лобовомі склі

Вдосконалений індикатор наступного покоління представляє на лобовому склі** основні дані автомобіля, такі як швидкість, обрана передача та навігація. Він має повноколірну графіку з високою роздільною здатністю, що дозволяє легко переглядати потрібну інформацію.

Мультимедійна система

Найновіші мультимедійні технології були включені для забезпечення найвищого рівня розваг, зв’язку та інформації. З вибором звукових систем Meridian™ та такими інноваціями, як система Touch Pro та опціональна мультимедійна система для пасажирів на задніх сидіннях, увесь світ у ваших руках.

Інновації

Discovery має високі ходові характеристики завдяки найкращим у своїй лінійці енергоефективним бензиновим і дизельним двигунам. Наш передовий 2,0-літровий двигун Ingenium є першим 4-циліндровим дизелем, який було застосовано в повнорозмірному автомобілі Land Rover.

Продуктивність на дорозі

Discovery побудовано із застосуванням останніх інновацій. Його було спроектовано так, щоб забезпечити відчуття впевненості, комфорту і захоплення їздою, що змусить кілометри доріг пролітати непоміченими. Системи динамічного контролю стабільності Dynamic Stability Control та електронного рульового управління Electronic Power Assisted Steering (EPAS) забезпечують широкі можливості на дорозі й поліпшують якість їзди.

Позашляхові можливості

Всюдихідний потенціал автомобіля, здатність переїжджати вбрід водні перепони з опцією детекції броду Wade Sensing та інші функції, такі як система реагування на рельєф місцевості Terrain Response 2, гарантують, що Discovery побудовано із застосуванням останніх інновацій. Discovery завжди готовий вирушити в далеку подорож і прийняти будь-який виклик.

Засоби підтримки водія

Discovery побудовано із застосуванням останніх інновацій. Він має велику кількість допоміжних засобів для підвищення рівня безпеки для вас і ваших пасажирів. Ці функції допоможуть вам з легкістю контролювати більшу частину дорожньо-транспортних ситуацій на дорогах та автомагістралях навіть уночі.

Комфорт та зручність

З сімома повнорозмірними сидіннями у три ряди, системою регулювання їхнього положення та форми, опціями функцій підігріву, охолодження та масажу, – як би ви не облаштовували свій простір у Discovery, у вас завжди буде місце для відпочинку.

Комфорт та зручність

Найбільший у своєму класі простір для ніг

З таким щедрим простором для ніг кожен пасажир під час поїздки у Discovery почуватиметься без перебільшення комфортно. На пасажирів другого ряду припадає 954 мм, тоді як в опційному третьому ряду вони отримають 851 мм. У салоні вдосталь простору для комфортної подорожі для сімох осіб.

Місце для речей та багажу

Оцініть бездоганно сплановані рішення для зберігання речей у місцях, де ви цього не очікували, – від верхньої та нижньої шухлядок на SE, HSE і HSE Luxury до відділення у центральному підлокітнику та опцією холодильного відсіку, а також місця для двох iPad†, двох літрових пляшок або п'яти iPad-міні†.

Можливості

Контроль спуску зі схилу

Шляхом підтримання постійної швидкості й гальмування окремо кожним колесом система контролю спуску зі схилу Hill Descent Control (HDC) нівелює всю деформаційну напругу при проходженні цих складних відрізків.

Ходові характеристики

На 480 кг легше

З мистецьки створеним з алюмінію кузовом Discovery набув вищого рівня продуктивності разом з поліпшенням міцності, стійкості та ефективності. Легший на 480 кг за свого попередника± завдяки застосуванню новітніх матеріалів і технологій машинобудування, цей транспортний засіб не боїться приймати удари, пов'язані з позашляховою їздою.

Моделі та комплектації

5-дверна модель S

1 451 420 грн

5-дверна модель SE

1 568 610 грн

5-дверна модель HSE

1 781 970 грн

5-дверна модель HSE Luxury

2 085 470 грн