Мультимедіа

ОНЛАЙН МЕДІА

Слухайте улюблену музику, радіо та подкасти під час поїздки. Все це без вашого смартфона. Синхроніхуйте облікові записи Deezer і TuneIn з порталом InControl і Ви отримаєте доступ до медіаданих безпосередньо з сенсорного екрану автомобіля. Доступно лише для Connect Pro.

NAVIGATION PRO

Нагляд за трафіком у реальному часі надається за допомогою додаткового навігаційного обладнання Navigation Pro1 та Connect Pro. Збережіть свої улюблені місця, використовуйте жести з кількома дотиками, щоб досліджувати карти та підтримувати оновлення.

Додатки SMARTPHONE PACK

Завдяки додаткам InControl цей додатковий набір функцій дозволяє керувати оптимізаціями для автомобіля за допомогою сенсорного екрану на смартфоні Android або Apple.

Дисплей на вітровому склі

Надає основні дані про транспортний засіб, включаючи швидкість та навігаційні напрямки прямо на вітрове скло. Він має кришталево чисту, повнокольорову графіку з високою роздільною здатністю, що дозволяє легко переглядати всю інформацію.

КЕРМО

Для зручності використання, обтягнуте шкірою кермо включає ключові елементи управління, такі, як медіа і телефон. А для більш спортивного вигляду кермо R-Dynamic має перфоровані шкіряні ручки.

ДОДАТОК ВІДДАЛЕНОГО КЕРУВАННЯ

Завдяки смартфону або годиннику Smartwatch Ви може заздалегідь налаштувати клімат, заблокуваит або розблокувати авто, або знайти свій автомобіль і відстежувати свої подорожі. Сумісний з більшістю смартфонів, Android WearTM або Apple Watch.

ІННОВАЦІЇ

Двигуни INGENIUM

Діапазон двигунів Ingenium, доступний для Range Rover Evoque, створений для задоволення усіх потреб, від потужності та водійського задоволення до економії палива ,

Технологія MHEV

Технологія Mild Hybrid (MHEV) покращує економію палива Range Rover Evoque, накопичує та зберігає енергію для повторного використання, яка зазвичай втрачається під час уповільнення.

ДОДАТОК LAND ROVER IGUIDE

Додаток Land Rover iGuide використовує новітні технології розширеної реальності, щоб пояснити всі необхідні функції управління вашого автомобіля. Він також служить посібником для власників мобільних пристроїв, гарантуючи відповідь на будь-яке запитання.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Будова підвіски

Range Rover Evoque має повністю незалежну підвіску. Неймовірно компактна конструкція системи гарантує відсутність компромісу у складанні речей до багажного відділення.

Динамічний режим

Транспортні засоби, оснащені Terrain Response 2 отримують додатковий динамічний режим (Dynamic Mode), який налаштовує підвіску, щоб забезпечити найбільш щільний контроль кузова з рівномірною керованістю та більш чіткими реакціями.

9-швидкісна АКП

Щоб забезпечити оптимальну передачу, максимальну економію палива та прискорення, 9-ступінчаста автоматична коробка передач Range Rover Evoque має дев'ять налаштувань. Зміни шестерні майже непомітні, а графіки переміщень розумно пристосовуються до вашого стилю водіння.

Динамічний контроль стабільності

Динамічний контроль стабільності (Dynamic Stability Control) контролює динамічну поведінку Range Rover Evoque для максимальної стабільності транспортного засобу. DSC знижує крутний момент двигуна і застосовує гальмування до відповідних коліс, щоб корегувати напрямок руху транспортного засобу.

МОЖЛИВОСТІ

СТАРТ ПРИ НИЗЬКОМУ ЗЧЕПЛЕННІ

Забезпечує оптимальне керування крутним моментом, коли ви рухаєтеся з місця в слизьких умовах. Low Traction Launch активний до тих пір, поки Range Rover Evoque не досягне швидкості 29 км / год - тоді транспортний засіб повертається у вибраний режим водія

КОНТРОЛЬ СПУСКУ

Допомагає з керованими спусками крутих нахилів, підтримуючи постійну швидкість і застосовуючи гальмування.

КОНТРОЛЬ ГРАДІЄНТНОГО СПУСКУ

Запобігає швидкому руху автомобіля на крутому нахилі після того, як ви відпустите гальмо.

ДОПОМОГА У БУКСИРУВАННІ

Керуйте напрям трейлера під час руху назад. Використовуючи поворотний регулятор Advanced Tow Assist контролює керування Discovery Sport для досягнення бажаної траєкторії причепа через сенсорний екран.

ФУНКЦІЯ ПОДОЛАННЯ БРОДУ WADE SENSING

Забудьте про стрес під час подолання водних переходів. Wade Sensing відображає рівень води навколо автомобіля в режимі реального часу і попереджає вас, якщо ви наближаєтеся до максимальної глибини пробирання Range Rover Evoque.

КОНТРОЛЬ НА БУДЬ-ЯКІЙ МІСЦЕВОСТІ

Це сучасний позашляховий еквівалент круїз-контролю, що дозволяє встановлювати і підтримувати стійку швидкість в брудних умовах бездоріжжя.

СТАНДАРТНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

ЕКСТРЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Якщо після візуального попередження про очікуване зіткнення не буде зроблено ніяких дій, гальма будуть застосовуватися автоматично. Ефективна відстань дії від 5 до 80 км/год для автомобілів і від 5 до 60 км/год для пішоходів або велосипедистів.

ДОТРИМАННЯ ПОЛОСИ РУХУ

Функція підтримки смуги руху виявляє, коли транспортний засіб ненавмисно виїжджає зі своєї смуги руху і застосовує коригуючий крутний момент до керма, вимушено направляючи автомобіль назад.

ДОПОМОГА ПРИ ПАРКУВАННІ

Маневруваннястає простішим. Виберіть режим Reverse (Зворотний), або активуйте його за допомогою сенсорного екрану, щоб графічний дисплей та аудіозв'язок попередили Вас про близькість перешкод.

Задня камера

Special Vehicle Operations (SVO) have re-sculpted Jaguar F PAC exterior design in the pursuit of exceptional, thrilling performance. Jaguar F PACE SVR is the most significant evolution yet of the award-winning Jaguar F PACE.

НАБІР ОПЦІЙ ДОПОМОГИ

ДОПОМОГА ПРИ ПАРКУВАННІ

Набір функцій для паркування складається з чотирьох функцій. Park Assist полегшує паралельне та перпендикулярне паркування керуючи автомобілем, а графіка та сповіщення направляють вас через маневр.

СЕНСОРИ З ОГЛЯДОМ У 360°

Забезпечує повну впевненість при маневруванні в тісному просторі. Датчики ззаду, зпереду і по боках забезпечують звуковий і візуальний сигнал у реальному часі, щоб вказати, наскільки ви близькі до перешкод.

ВІДСТЕЖЕННЯ РУХУ ПОЗАДУ

Попереджає вас про транспортні засоби, пішоходів чи інші небезпеки, шо наближаються з будь-якої сторони. Особливо корисний при виході з місця для паркування, навіть якщо ваш задній вид перекритий.

БЕЗПЕЧНИЙ ВИХІД

Допомагає пасажирам залишатися у безпеці коли вони виходять з Range Rover Evoque, попереджаючи про наближення небезпек, таких як проїжджаючі транспортні засоби та велосипедисти.

КОМФОРТ І ЗРУЧНІСТЬ

ПАНОРАМНИЙ ДАХ

Панорамний дах дозволяє світлу заповнити інтер'єр, створюючи більш яскравий і привітніший простір.

ТЕХНОЛОГІЧНІ ДВЕРІ

За допомогую жестів Ви можете відкрити або закрити задні двері без необхідності фізичного дотику до Range Rover Evoque.

Розділені підлокітники

Кожний розсувний підлокітник може працювати незалежно, допомагаючи максимізувати комфорт переднього пасажира.

НАЛАШТУВАННЯ ОСВІТЛЕННЯ САЛОНУ

З цією додатковою функцією ви можете обирати серед 10 кольорів, щоб змінити освітлення інтер'єру.

Моделі та комплектації

First Edition  Evoque

1 887 440 грн