Новий Range Rover Velar

Авангардний Range Rover.

Дизайн

Дизайн екстер'єру

Range Rover Velar задає тон у впровадженні передових конструктивних рішень. Він поєднує широко відомий «плаваючий дах» Range Rover та суцільну поясну лінію кузова із простотою, що випромінює впевненість та індивідуальність. Оригінальні конструктивні особливості від переднього бампера до задньої частини автомобіля надають автомобілю більшої виразності.

Врівноважена культова модель

Посадка водія Sports Command Driving Position, індикатор на лобовому склі, два 10-дюймові сенсорних екрана з високою роздільною здатністю, а також індивідуальні зсувні підлокітники та налаштовуване декоративне освітлення — кожну деталь було прораховано, щоб керування було досконалим та відповідало сучасним вимогам.

Технології

Матрично-лазерні світлодіодні фари

Додаткові матричні світлодіодні фари із сміливим дизайном надають світло, якість якого близька до денного, забезпечуючи бездоганне освітлення та знижуючи втому очей. На швидкості понад 80км/год лазерна технологія робить чіткішим світло дальніх фар, збільшуючи огляд дороги до 550м. В адаптивному промені фар дальнього світла використовується спрямована вперед камера, призначена для виявлення автомобілів, що наближаються, та управління дальнім світлом, створюючи «сутінки» навколо або попереду автомобіля, внаслідок чого ви можете відчути переваги від освітлення дороги фарами дальнього світла, не засліплюючи інших учасників руху.

Мультимедійна система

Нова мультимедійна система InControl у версії Touch Pro Duo не має аналогів ні за виглядом, ні за функціями та є унікальною для Land Rover. Інформаційно-розважальна функція системи відрізняється інтуїтивним інтерфейсом та вдосконаленими технологічними рішеннями, дозволяючи повною мірою отримати задоволення від подорожі.

Інновації

Range Rover Velar забезпечує ефективне та неперевершене керування із швидким реагуванням на ситуації завдяки вдосконаленому поєднанню двигунів V6 та 4-циліндрового Ingenium. Легка алюмінієва конструкція, виконана із повторно використовуваних матеріалів, була розроблена для збільшення терміну служби, а також для зменшення викидів та витрати палива.

Дорожні характеристики

Впевнене, комфортне керування, що дає змогу дійсно насолодитися подорожжю. Інновації, такі як система адаптивної динаміки та пневматична підвіска з електричним керуванням1, дозволяють не помічати ями та покращують дорожні характеристики та якість їзди. Керування Range Rover Velar є динамічним, пристосовуваним та невимушеним, забезпечуючи надійне та належне виконання поворотів.

Позашляхові характеристики

Для впевненої їзди поза дорогами по будь-якій поверхні Range Rover Velar має вбудовану стандартну систему допомоги при спусканні (HDC), а також додаткову систему розпізнавання поверхонь Terrain Response 2. Вибір інтелектуального повного чотирьохколісного приводу (4WD) Land Rover надасть неперевершену прохідність у будь-яких погодних умовах та по будь-яким поверхням.

Система допомоги для водія

Range Rover Velar містить чимало додаткових та стандартних систем допомоги для водія, які спрощують керування автомобілем. Розроблені з урахуванням передових інженерно-конструкторських технологій, ці пристрої допоможуть легко справитися з щільним транспортним потоком, шосе, звичайною дорогою та навіть при керуванні вночі.

Комфорт та зручність

Розроблені з майстерною досконалістю сидіння можуть бути оздоблені Luxtec та замшею, перфорованою шкірою Windsor або текстильною тканиною преміум-класу та замшею. Також можна замовити передні сидіння з клімат-контролем та функцією запам'ятовування положення та задні сидіння, які нахиляються та оснащені системою підігрівання.

Ходові характеристики

8-швидкісна автоматична трансмісія

8-швидкісна автоматична трансмісія, точно налаштована інженерами Land Rover, поєднує плавне перемикання передач із виключно швидкою реакцією. Завдяки 8 близьким передаточним числам зміна передачі майже не відчувається.

Функціональні можливості

Позадорожні харктеристики

Враховуючи кліренс розміром 251мм, 24° кут поздовжньої прохідності та 30° кут з’їзду, Range Rover Velar використовує кожний міліметр простору. Гладке дно попереджає влучання у перешкоду, а диференціал з електронним блокуванням гарантує надійне зчеплення навіть на складних рельєфах місцевості.

Універсальність

Автоматична система адаптації висоти автомобіля

У разі замовлення пневматичної підвіски з електричним керуванням, Range Rover Velar може бути доповнений автоматичною системою адаптації висоти автомобіля. Ця система дозволить більш зручно увійти/вийти із автомобіля, оскільки при активації вона опускає автомобіль на 40 мм.

Комфорт та зручність

Тканина преміум-класу

У партнерстві із відомими по всьому світу дизайнерами та майстрами студії Kvadrat можна вибрати міцні суміші шерсті та замші у численних кольорових варіантах в якості альтернативи шкіри. Для всіх моделей можна замовити сучасну майстерно оброблену тканину.

Варіанти звукових систем

Можна замовити чотири різні аудіосистеми, починаючи від звукової системи Land Rover та закінчуючи однією із трьох опціональних систем, визнаних у всьому світі, від британських аудіо експертів найвищого класу Meridian. Що б ви не обрали, ви можете очікувати на насичений гучний звук.

Моделі та комплектації