Range Rover

Неперевершений Range Rover.

Дизайн

Світлодіодні фари

Для драматичного, сучасного відчуття, Range Rover має вражаюче всебічне зовнішнє світлодіодне освітлення як стандартне.

Технології

Світлодіодні фари системи Pixel-laser

Світлодіодні фари Pixel-laser з підписом DRL забезпечують виняткові опцію фари, а лазерна технологія забезпечує в п'ять разів більшу яскравість, ніж стандартні світлодіодні фари. Ставши вище на 50mph та коли ніякі інші фари не справляються, система Pixel-laser виробляє видимість до 550 метрів.

Інформація

Наша інформаційно-розважальна система InControl, Touch Pro Duo, виглядає і виконує такі функції, як ніхто інший. Забезпечуючи безліч інформації та розваг, Touch Pro Duo має найбільш інтуїтивні та вдосконалені інтегровані технології, які забезпечують максимальну користь від подорожі.

Інновації

Лінійка вишуканих і економічних двигунів Range Rover забезпечує високу продуктивність. Вибирайте з передових бензинових і дизельних двигунів або нового гібридного електричного транспортного засобу Plug-in (PHEV) - нашого найбільш інноваційного силового агрегату.

Витончене виконання

Набір ретельно розроблених технологій, включаючи систему Terrain Response 2 з динамічним режимом, що забезпечує складний диск, незалежно від дороги та будь-яких умов.

Можливості на бездоріжжі

Перший автомобіль, який поєднує розкіш та вишуканість із всесвітньо відомою можливістю, включаючи всі умови, Range Rover продовжує залишатися передовою. Зразкові бездоріжні можливості Range Rover випливають із комбінації систем All Wheel Drive (AWD) і унікальних, інноваційних технологій на всіх місцевостях.

Функції водіння

Від переговорів з міським трафіком до надання додаткової безпеки для Вас і Ваших пасажирів, у Range Rover є багато стандартних та додаткових технологій. Кожна окрема особливість була розроблена і спроектована, щоб підвищити задоволення від вашого автомобіля.

Комфорт та зручність

Благополуччя підвищується завдяки додатковій чотирьохзонній системі контролю клімату та іонізації повітря в салоні. Меридіан Звукова Система ™ та додаткове Настроюване Освітлення навколишнього середовища доповнюють спокійну атмосферу.

Універсальність

Браслет Activity Key

Насолоджуйтеся своїми улюбленими заходами просто неба та надійно зберігайте ключ в автомобілі. Опційний браслет Activity Key від Land Rover має надійний, повністю водонепроникний браслет, що дозволяє брати участь у різноманітних заходах, де ключ може заважати.

Комфорт та зручність

Сидіння

Щоб запобігти перегріванню кабіни і мінімізувати потребу в кондиціонерах, автоматична заслінка автоматично закривається, коли пасажири висаджуються та двері зачиняються. Опційна шторка з функцією управління жестами забезпечує контроль за допомогою інтуїтивно зрозумілих рухів, що дозволяє сконцентруватися на дорозі.

Автоматична шторка шторка з функцією управління жестами

Щоб запобігти перегріванню кабіни і мінімізації потреби в кондиціонерах, автоматична заслінка автоматично закривається, коли пасажири висаджуються та двері зачиняються. Опційна шторка з функцією управління жестами забезпечує контроль за допомогою інтуїтивно зрозумілих рухів, що дозволяє сконцентруватися на дорозі.

Функціональні можливості

Система розпізнавання поверхонь Terrain Response 2

Відповідність вимогам поверхні. Система розпізнавання поверхонь Terrain Response 2 адаптує роботу двигуна автомобіля, коробки передач, диференціалів і систем шасі до умов руху. Оберіть із семи режимів: динамічний, еко, комфорт, трава/гравій/сніг, бруд і колія, пісок і рок-кроулінг.

Ходові характеристики

Система адаптивного налаштування підвіски

Система адаптивного налаштування підвіски робить милі практично непомітними. Система сканує рухи автомобіля до 500 разів на секунду, миттєво реагує на дії водія або зміни дорожньої ситуації, забезпечуючи більший контроль і мінімізуючи коливання кузова для впевненого, рівного руху по дорозі.

Турбота про навколишнє середовище

Інтелектуальна технологія STOP/START

Усі силові агрегати Range Rover включають технології низьких викидів CO2. Вдосконалена інтелектуальна система Stop/Start поліпшує споживання палива, а режим EКO гарантує, що Range Rover працює ефективніше, автоматично впроваджуючи низку дій - від пом'якшення педалі на дросель і зміни передач до вимикання функції підігріву дзеркал.

Алюмінєва конструкція

Дизайн Range Rover включає до 20 % переробленого матеріалу із замкнутого циклу технологічного процесу виготовлення листа кузова. Це дає значні переваги в ходових характеристиках і зниження викидів CO2 за життєвий цикл.

Харктер життєвого циклу

Ми прагнемо виробляти транспортні засоби, які використовують стійкіші матеріали, завдають менше шкоди і використовують менше природних ресурсів. Відповідно, Range Rover було розроблено таким чином, щоб мати 85% переробленого і 95% відновлювального матеріалу.

Характеристики безпеки

Система кріплення ISOFIX

Місця кріплення ISOFIX на задніх сидіннях спрощують встановлення дитячих сидінь. Також вони забезпечують міцне з'єднання між дитячим сидінням та автомобілем для підвищення безпеки.

Подушки безпеки

Функціональна система Range Rover із подушок безпеки для водія та пасажирів надійно захищає всіх, хто перебуває в автомобілі.

Ремені безпеки

Додатковий захист забезпечується натяжними пристроями для ременів безпеки, які у випадку впливу на передній край авто зменшують рух уперед.

Система автономного гальмування

Допомагає запобігти зіткненню з іншими транспортними засобами або пішоходами, застосовуючи гальма, щоб зменшити ступінь тяжкості можливого зіткнення.

Антибуксувальна система

Ця система оптимізує зчеплення і стійкість, контролюючи обертання колеса зменшуючи крутний момент на колесі, що обертається, та застосовуючи в разі потреби гальмування.

Система допомоги при екстреному гальмуванні

Система допомоги при екстреному гальмуванні розпізнає момент швидкого гальмування, але дозволяє докладання необхідного зусилля, щоб досягти максимально швидкої зупинки. Таким чином, вона підвищує тиск під час гальмування через насос ABS, сприяючи вчасній зупинці.

Стандартна колісна база HSE

3 714 180 грн

Стандартна колісна база Vogue

3 961 190 грн

Стандартна колісна база Autobiography

4 556 180 грн

Стандартна колісна база SVAutobiography DYNAMIC

6 484 190 грн

Подовжена колісна база Vogue

4 147 500 грн

Подовжена колісна база Autobiography

4 715 750 грн

Подовжена колісна база SVAutobiography

6 615 510 грн