Новий Range Rover Sport

Найдинамічніший Range Rover.

Дизайн

Зовнішній дизайн

Range Rover Sport призначений для керування увагою. Його низька спортивна позиція посилена оновленими передніми і задніми бамперами з інтегрованими вихлопними пристроями*, а драматичне, сучасне відчуття завершується обертовими світлодіодними фарами з додатковими широкими анімаційними індикаторами напрямку.

Загальне освітлення

Надзвичайно комфортний. Винятково функціональний. Прозорий сучасний дизайн внутрішнього простору доповнюється посиленим внутрішнім загальним освітленням та оснащенням Touch Pro Duo.

Ходові характеристики

Ходові характеристики

Забезпечує ідеальний баланс їзди та керування, пропонуючи постійно змінювані параметри демпфера. Адаптивна динаміка відслідковує рух автомобіля до 500 разів у секунду, реагуючи на ваші входи та дорожні умови, щоб забезпечити зручну спокійну їзду.

Технології

Світлодіодні фари

Піксельно-лазерні світлодіодні фари з підписом “денні бокові ліхтарі” (Daytime Running Lights) забезпечують оптимальний варіант фари, завдяки лазерній технології, що забезпечує в п'ять разів більше світла, ніж стандартні світлодіодні ліхтарі. Працюючи на швидкості вище 80 км/год, і коли нема жодних зовнішніх ліхтарів, система дає чіткий обзор більш ніж на півкілометра.

Інформаційно-розважальна система

Забезпечуючи велику кількість інформації та розваг, інформаційно-розважальна система Touch Pro Duo в автомобілі забезпечує найбільш інтуїтивно зрозумілі та просунуті інтегровані технології, які дозволяють максимально використати вашу подорож.

Інновації

Rover Sport з удосконаленими паливо-зберігаючими двигунами дає можливість потужної їзди. Вибирайте з набору передових бензинових та дизельних двигунів або новий гібридний електромобіль (PHEV), що є нашим інноваційним двигуном.

Їзда на дорозі

Винятковий руль і кермо підтверджують, що Range Rover Sport є нашим найбільш динамічним позашляховиком. Завдяки набору ретельно розроблених технологій він забезпечує вражаючий двигун, незалежно від дороги та умов.

Їзда у позашляхович умовах

Виняткові позашляхові можливості Range Rover Sport є результатом комбінації системи повного приводу (AWD) та унікальних інноваційних технологій адаптації до будь-якого дорожнього покриття.

Допоміжні засоби водіння

Від жвавого міського руху до забезпечення додаткової безпеки для вас і ваших пасажирів, існує безліч стандартних і додаткових інноваційних технологій. Кожна з них була розроблена та спроектована для зручності, легкості та комфорту під час подорожі.

Комфорт та зручність

Range Rover Sport забезпечує комфорт водія та пасажирів на найвищому рівні. Спеціально розроблений, сучасний інтер'єр оснащений новими передніми сидіннями, що забезпечують підвищену підтримку та можуть бути замовлені з напіванілінової шкіри.

Маневреність

Автоматична висота доступу

Забезпечує ідеальний баланс їзди та керування, пропонуючи постійно змінювані параметри демпфера. Адаптивна динаміка відслідковує рух автомобіля до 500 разів у секунду, реагуючи на ваші входи та дорожні умови, щоб забезпечити зручну спокійну їзду.

Комфорт та зручність

Сонцезахисний заслін

Щоб запобігти перегріву кабіни і мінімізувати потреби у кондиціонерах, автоматична заслінка автоматично закривається, коли пасажири висаджуються та двері зачиняються. Додатковий сонцезахисний заслін.

Масажні сидіння

Для покращення комфорту водія та пасажирів на передніх сидіннях, додаткові напіванілінові шкіряні сидіння з 22-ма способами пам'яті запам'ятовує ваші бажані налаштування, а також може бути задана функція масажу для додаткового комфорту.

Потужність

Всюдихідний контроль за ходом робіт

Встановлюйте та підтримуйте постійну швидкість у складних умовах, таких як бруд, волога трава, лід, сніг та брудні дороги. Всюдихідний контроль за ходом робіт – All Terrain Progress Control (ATPC) функціонує від 1,8 км/год до 30 км/год, що дозволяє підтримувати повну концентрацію рульового управління та знаходити шлях для перетину складних ділянок.

Недоступний з двигунами Si4 та P400e.

Моделі та комплектації